Dlaczego my

Indywidualne podejście

W ofercie MAXIMUS Nieruchomości nie ma tysięcy ogłoszeń i nigdy nie będzie. Zajmując się nieruchomościami od lat, poznałem wiele agencji nieruchomości. W wielu spotkałem się z profesjonalnym podejściem, ale odnośnie połowy z nich, zastanawiałem się po co istnieją.

Nie wiedzą co mają w ofercie (i nie dziwię się przy paru agentach na kilka tysięcy ofert), nie zwracają uwagi na ważne dla nierchomości szczegóły (bo ważne jest tylko wpisanie w tabelkę podstawowych parametrów mieszkania), nie oddzwaniają (bo mają za dużo telefonów i nie są w stanie), nie są aktywni podczas zbierania informacji o nieruchomości i podczas jej prezentacji (uważając, że sama obecność w mieszkaniu jest wystarczająco wykonaną pracą), nie robią dobrych zdjęć, nie mają pojęcia o prawie budowlanym, czy procedurach, nie mają namiarów na sprawdzonych i niedrogich architektów, ekipy remontowe itd.

Co jakiś czas analizuję rynek agencji nieruchomości w Krakowie. I wiele z tych agencji już nie istnieje albo zastanawia się nad zamknięciem biznesu. Gdy osoba zainteresowana kupnem, czy sprzedażą mieszkania w Krakowie, trafi do takiej agencji, nie dziwię się, że wyrobi sobie zdanie "po co mi w ogóle taka agencja".

Ja podchodzę do każdego tematu indywidualnie i z największym profesjonalizmem. Każdy klient jest dla mnie tym najważniejszym. Dlatego w MAXIMUS Nieruchomości można liczyć na najlepszą usługę. Dopasowaną do oczekiwań. Z ogromnym wsparciem wiedzy i doświadczenia.

 

Pieniądze

Chcąc relatywnie szybko sprzedać nieruchomość, należy zainwestować w reklamę (głównie w portalach internetowych) średnio ok. 2300 złotych. Usługa przygotowania nieruchomości do sesji fotograficznej (i sama sesja plus obróbka zdjęć) to średnio ok. 700 złotych. Zatrudnienie copywritera, który napisze atrakcyjny opis - 150 złotych. Prosty projekt wnętrza w specjalistycznym programie - ok. 350 złotych. To już około 4 tysiące złotych, które trzeba wydać na start. No chyba, że skorzysta się z naszych usług - wówczas ten koszt jest już w cenie usługi.

 

Wrażenie

Wychodzę z założenia, że sprzedaż / zakup nieruchomości (również wynajem), zaczyna się od pierwszego kontaktu z nią, czyli od zdjęć i opisu. Wiele zdjęć w ofertach nieruchomości na rynku, zrobionych jest słabą komórką, przy złym oświetleniu – bez sprzętu i umiejętności. Zdjęcia, które są w mojej ofercie, robione są przeznaczonym do tego sprzętem, a następnie retuszowane przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. I nie chodzi o to, by podkolorować rzeczywistość, a o to, by pokazać nieruchomość faktycznie taką, jaka jest. Podkreślić jej walory.

Oprócz dobrych zdjęć, ważny jest też opis, który ma pokazać faktyczne cechy mieszkania, a nie tylko bezosobową listę, z której wynika wiele i nic. Jeśli ktoś stwierdził, że opisy na maximus.nieruchomosci.pl są dobre i przyciągające, to tylko dlatego, że prowadząc agencję reklamową przez 13 lat, byłem m.in. copywriterem. A wcześniej dziennikarzem w największych małopolskich tytułach. Wiem jak pisać teksty. Opisy mieszkań na maximus.nieruchomosci.pl nie są dziełem przypadku.

 

Na co jeszcze możesz liczyć?

- sprawdzanie nieruchomości

- obsługa potransakcyjna

- dostęp do okazji, których nie ma na rynku

 

Doświadczenie

Na inwestycjach zakupu mieszkań, zarabiałem zawsze sporo (nawet do 100%!). To rzadko spotykany wynik. Widzę szanse tam, gdzie nie widzą ich inni.

Stworzyłem sieć apartamentów RockStar Apartment, a wcześniej współtworzyłem jedną z największych w Europie sieci hosteli.

Zrealizowałem ponad 20 remontów generalnych, planując i nadzorując każdy detal.

 

Wiele znajomości ułatwia działanie w branży nieruchomości. Znam nie tylko właścicieli firm zajmujących się kupowaniem/sprzedawaniem całych kamienic w Krakowie, ale też sprawdzone ekipy remontowe, architektów, czy dekoratorów wnętrz. Co warte podkreślenia, jako zaufana i stale współpracująca osoba, dostaję naprawdę świetne ceny. I dostają je moi klienci.

Kontakt z doradcą

Tel: +48 502 64 62 63

E-mail: biuro@maximus.nieruchomosci.pl

Adres: Kraków, ul. Chodkiewicza 10