O firmie

Michał Łebkowski Maximus Nieruchomości

Nazywam się Michał Łebkowski a nieruchomości to moja pasja. Wyszukiwanie atrakcyjnych nieruchomości w Krakowie, szybkie sprzedawanie nieruchomości i przede wszystkim satysfakcja z zadowolenia moich klientów to coś co napędza mnie do jeszcze lepszej pracy.

Nieruchomości w Krakowie to temat, którym zajmuję się od lat, przy czym przed rokiem 2018 zajmowałem się tym wyłącznie na własne potrzeby. Jestem biznesmenem - założyłem kilka firm, które nie wymagają już mojej atencji i zacząłem inwestować swój czas i pieniądze w nierchomości. Zrealizowałem wiele inwestycji związanych z zakupem nieruchomości, sprzedażą, remontami, przebudowami, wynajmem (zarówno krótkoterminowym, jak i długoterminowym), a także poznałem prawie wszystkie agencje nieruchomości w Krakowie.

Zarobiłem spore pieniądze, co kosztowało mnie sporo nerwów, wzlotów, upadków. Mógłbym napisać o tym małą książkę, ale postanowiłem tę wiedzę przekazać w inny sposób. Postanowiłem założyć agencję nieruchomości i sprawić, by moi klienci, którzy nie posiadają doświadczenia w zajmowaniu się nieruchomościami, spali spokojnie. W sposób profesjonalny zajmuję się:

- aktywnym doradztwem w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości

- projektowaniem mieszkań i nadzorem remontów

- obsługą najmu

Reasumując, zajmuję się pełną obsługą inwestycyjną od znalezienia lokalu, poprzez ewentualny remont, po obsadzenie najemcą.

 

Kontakt z doradcą

Tel: +48 502 64 62 63

E-mail: biuro@maximus.nieruchomosci.pl

Adres: Kraków, ul. Chodkiewicza 10